Hjem/Hernes/Berget Viltslakteri — Sauland

Eier denne butikken?

Ta eierskap over Berget Viltslakteri — Sauland og styr din egen profil.

Ta eierskap her
Kjøtt

Berget Viltslakteri — Sauland

📍 Søndre Bergeberget 60, 2410 Hernes

Berget Viltslakteri — Sauland i Hernes tilbyr Kjøtt — finn kontaktinfo under.

Viltslakteri i Sauland, Hjartdal. Slakting og direktesalg av viltkjøtt fra lokale jaktområder i Telemark.

🌐
0Sidevisninger
mennesker · 60d
🤖
0Sidevisninger
AI-agenter · 60d
📤
0Med i AI-svar
sendt til AI-en · 60d

Kontaktinformasjon

📍
Adresse
Søndre Bergeberget 60, 2410 Hernes
📞
Telefon
📈

Aktivitet

41Profilvisninger · 30d
1AI-agent-oppslag · 30d
Oppdaget / tatt kontakt via
🤖 ChatGPT
Automatisk innhentet data

Denne informasjonen er basert på offentlig tilgjengelige kilder og kan være utdatert. Kontakt selger direkte for oppdatert informasjon.

Andre lokale matprodusenter i Hernes

Ebbas Matgleder — Hernes
📍 Hernes

Lokalmatprodusent med produksjon i Hernes ved Storsjøen i Nord-Odal. Lager sirup, gelé, eddik og syltetøy fra bunnen med lokale råvarer.

Andre kjøtt-produsenter i Norge

Curtisen — Halden
📍 Halden

Har du lyst på en matopplevelse utenom det vanlige? På Fredriksten festning finner du Curtisen, og du er varmt velkommen hjem til oss.

Svindal Gård
📍 Farsund

Økologisk småbruk i Farsund med gårdsbutikk, kurs og opplevelser i grindbygget, i tillegg til tradisjonelt landbruk og slåttemark. Gården står bak Sakte Hudpleie — håndlagde,…

Tamt og Vilt — Hemsedal
📍 Hemsedal

Vilt- og kjøttprodusent i Hemsedal (Svøovegen 40). Røkt og speket vilt (elg, rein, hjort), pølser og fisk, med gårdsutsalg på Svøo.

Lindesnes Gård Gårdsbutikk
📍 Lindesnes

Lindesnes Gård er en gård med eget gårdsutsalg. Vi holder til på Sørlandet, nærmere bestemt på Rødberg ved Vigeland i Lindesnes, kun fire minutter fra E39.

Hallingdal Lokalmatsenter
📍 Nesbyen

Hallingdal Lokalmatsenter post@hallingdallokalmatsenter.

Ofte stilte spørsmål

Hva selger Berget Viltslakteri — Sauland?

Berget Viltslakteri — Sauland tilbyr Kjøtt.

Hvor ligger Berget Viltslakteri — Sauland?

Berget Viltslakteri — Sauland holder til i Søndre Bergeberget 60, 2410 Hernes, Hernes.